Schaken voor jong en oud in regio Venlo-Blerick!

Vanavond startten we ons seizoen wederom met een leuk snelschaaktoernooitje, wat ook bedoeld is voor de niet-leden. We hadden 19 deelnemers, iets minder als vorig jaar, maar dat maakte voor het succes van de avond niet veel uit.

Eindstand 2e Sjef Sendentoernooi

PosNaamPrtScoreWrstSBgrCatRtgTPRBRtg
1Dirk Bergmans76.032.527.501188820801854
2Jan op de Laak76.026.020.001183519611812
3Peter Schoeber75.026.018.751193818321954
4Maarten Toll75.021.512.501180317581808
5Niek Philipsen74.529.014.502176918301752
6Bill Kortenoeven74.030.013.002176917531770
7Robert Meilink74.027.512.502169216421700
8Edwin Griesheimer74.025.511.252170816651714
9Willem Vermulst74.024.010.502168116051692
10Frank van Overbeek74.023.09.003157816011568
11Roland van Vliembergen73.517.55.501179015481838
12Simon Plukkel73.032.013.503162017551593
13Maria Rahawadan63.022.04.753120514401176
14Paul van der Wouw63.022.02.753146314801465
15Niek Sijbers73.019.05.003144514450
16Jos Mannens72.026.04.503145214271460
17Jan Oppers62.018.00.753124612421248
18Kilian van Werkhoven31.022.04.003119712001200
19Peter Timmermans70.022.00.003122610621258

Start seizoen jeugd

Na een lange zomervakantie was dan ook voor de jeugd het nieuwe seizoen weer begonnen. Bijna iedereen wist zijn weg te vinden naar onze mooie nieuwe locatie, het Vossener Ontmoetingscentrum.

Seizoensafsluiting Jeugd

Afgelopen zaterdag was de seizoensafsluiting van de jeugd. Zoals elk jaar zoeken we weer een leuke activiteit uit om te gaan doen en dit jaar gingen we naar DippieDoe in Best.

Dirk Bergmans Clubkampioen

De laatste partijen werden maandag gespeeld. De partij tussen Roland en Dirk was beslissend voor het kampioenschap.

Interne competitie 16 Juni.

De uitslagen van de partijen gespeeld op 16 juni.

Martijn Dambacher Limburgs kampioen!

Inhaalpartijen 2 Juni

Twee partijen op de inhaalavond.

Houdini Edje did it again!

3 geslaagden!

Afgelopen zaterdag was het dan weer zo ver, alle jeugdleden die een stap helemaal doorgewerkt hadden, konden examen doen.

Interne Competitie bijgewerkt

We naderen het einde van de interne competitie.

Geslaagde eerste editie BSV Open ten einde!

Gisteravond werd de laatste ronde (ronde 7) van de eerste editie van het BSV Open verspeeld. Nadat Henk van Gool zich na 6 ronden al het gekroond tot winnaar lag de strijd voor de overige podiumplaatsen nog volledig open.

Verslag Koningstoernooi

Afgelopen zondag was het weer tijd voor het jaarlijkse Koningstoernooi (voorheen Koninginnetoernooi genoemd). In tegenstelling tot voorgaande jaren, was er ditmaal weer gekozen voor een indeling op leeftijd, zodat het toernooi ook weer een onderdeel kon zijn van de Limburgse Grand Prix cyclus.

Eindstand Koningstoernooi

Hieronder zijn alle eindstanden te vinden. De prijswinnaars zijn vetgedrukt. Verder was er ook een uitgebreide tombola. Foto's zijn op onze blogspot-site te vinden.

Indeling Ronde 7 BSV Open

Vanwege de Koningsdag een kort bericht!

27 april het 23ste internationale Koningstoernooi!

Op zondag 27 april organiseert de BSV weer haar jaarlijkse Koningstoernooi, tot vorig jaar beter bekend als het Koninginnetoernooi.